Aprelin 12-də final mərhələsinin I-IV yerlər uğrunda mübarizəsində 3 qarşılaşma olacaq. Saat 13:00-da “AHF Arena”nın meydançasına qadınlardan ibarət “İdman Akademiyası” və “Kür” komandaları çıxacaqlar.
15:00-da keçiriləcək “Qarabağ” - “Azəryol” oyunu daha böyük maraqla gözlənilir. İlk iki pillədə qərarlaşan rəqiblərin görüşü  Azərbaycan Həndbol Federasiyasının rəsmi “Facebook” səhifəsində və “YouTube” kanalında canlı yayımlanacaq.
Saat 17:00-da isə kişilərin çempionatında “Bakı”-“Kür” matçının startı veriləcək. Liderlərin oyunu Azərbaycan Həndbol Federasiyasının rəsmi “Facebook” səhifəsində və “YouTube” kanalında canlı yayımlanacaq.
Aprelin 13-də kişi həndbolçuların çempionatında daha 2 oyun keçiriləcək. Əvvəlcə  V-VI yerlər uğrunda mübarizə aparan “Dinamo” “Təhsil” lə qarşılaşacaq. “AHF Arena”da təşkil olunacaq görüş 12:00-da başlanacaq.
Saat 14:00-da isə  “Gənclər Birliyi” və “İdman Akademiyası”komandaları üz-üzə gələcək.