Kişi  həndbolçulardan  ibarət  “Bakı”  komandasının  “Çağırış  kuboku”  uğrunda  yarışlarda  keçirəcəyi  oyunların  tarixi  dəqiqləşib.
Təmsilçimiz   oktyabrın  13-də  Bosniya  və  Herseqovinanın  “RK  Borak  m:tel”  komandası  ilə  görüşəcək.  Banja  Luka  şəhərində  yerləşən  “Borik”  İdman  Arenasında  keçiriləcək  matçın  hakimləri   ukraynalı  Anatoli  Novikov  və  Valeri  Rozkov,   EHF  nümayəndəsi  isə  bolqarıstanlı  Andrey  Andereyev  olacaq.
Komandalar  arasında  cavab  matçının  oktyabrın  14-də  əvvəlcədən  razılaşdırıldığı  kimi  Bosniya  və  Herseqovinada  təşkil  olunacaq.  İlk  oyunda  “Bakı”  kollektivi  nominal  ev  sahibi  kimi  çıxış  edəcək.  Cütün  qalibi  üçüncü  mərhələdə  Bosniya  və  Herseqovinanın  digər  təmsilçisi  “HC  Voqoska  Poljine  Hills”  komandası  ilə  qarşılaşacaq.